Reply on: LeLe #32854:
hadam to vodicov odnauci trepat sa cez centrum a zacnu vyuzivat vonkajsi mestsky okruh ? a treba si zvykat, ved vystavba auparku sa blizi ?
, vraj sa v autobusoch vyzna ako murar v patologii. Aspon z toho co som zatial pocul
Isidor
http://zpravy.idnes.cz/neujedes-a-usmejes-se-trenuje-ridice-mhd-reditel-dvorak-pg7-/praha.asp?c=A080417_141940_praha_pei