Reakcia na: Nodes #31796:
28025 tak jazdi zaroveň s L3 od stanice až po Važec ? A to aj smerom na žel. stanicu aj smerom do Myšli

To je taký prípad, akoby Aupark mal platiť mestu odškodné za to, že už nebude mať príjem z parkovania na NO ( nehovoriac o tom, že budova Auparku sa po žiadnych 15 rokoch nestane majetkom mesta ).
eMareq