Reakcia na: eMareq #3036:
Práve to som chcel spomenúť
. Nakoniec 612 isla normalne.
Druhu (pre L13) oproti stanku PNS, za zivym plotom a pre L32 na ul. Slovenskej jednoty, tam su stopy dodnes.
. Tam je aj mensi kruhovy objazd na otacanie vozov
. Ale teraz vazne. Tento usek uz bol raz obsluhovany sice nie elektrickami, ale dvoma autobusovymi linkami 13 a 32.
Vladimír
12 väčšina spojov do Šebastoviec
15 len po OC Bajkal, do Krásnej nad Hornádom nie