Reakcia na: Josip3211 #27699:
zadrz trocha, lebo ak mas mesacnik, tak si flexibilnejsi... ci myslis, ze ti ostatni styria v tom aute nikam nechodia iba do prace? a zasa byt vkuse viazany na kolegovo auto.... no... nejaky odliv by tam bol, ale nejak kriticky to nevidim...
5
Konečne som to pochopil.
My blbí chodíme na siedmu v prázdnom buse po prázdnych cestách.
Vy múdri chodíte na ôsmu v tlačenici so študentami a cesta v zápche vám trvá 2-krát toľko ako nám blbým.