Reakcia na: eMareq #27502:
5601 a 5603 hlásia cez repraky. Inač môj dojem je celkom dobrý až na to že topné telesa sú umiestnené dosť blbo, ak TEDOM bude horieť tak budem vedieť, že nie od motora ale od kúrenia. Ide o to, že kúrenie je umiestnené medzi druhým 2 sedadlom a 4-kou na ľavej strane. Kúrenie kúri až príliš, sedačky boli úplne horúce a moja bunda aj rifle, mobil tiež, kěď bude takto kúriť do konca služby tak sa ten plast na sedačke asi roztaví. ?
TA
z článku : Servisexperta narazila na poisťovne - http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=15.11.2007/81661K
aké výhody má DPMK z dohody s touto súkromnou firmou? Sú to finančné výhody?
A za ďalšie by ma zaujímalo, na akom právnom základe môže DPMK uzatvárať takéto zmluvy so súkromnými spoločnosťami. ?