Reply on: I2i50 #27505:
A to si mal vidieť čo bolo v myslave, dôchodcovia boli s toho paf, že "...aký autobus po nás prišiel..." ? Inač keď sme šli do myslavy tak na Luníku IX nám skoro rozbil sklo jeden deg*š ktorý 2x úmyselne za****l do okna za druhými dverami (akurat šikme sklo) pesťou ?
Ešte otáznik: tie Tedomy fakt majú všetky tri svetlá vpredu???
TA
z článku : Servisexperta narazila na poisťovne - http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=15.11.2007/81661K
aké výhody má DPMK z dohody s touto súkromnou firmou? Sú to finančné výhody?
A za ďalšie by ma zaujímalo, na akom právnom základe môže DPMK uzatvárať takéto zmluvy so súkromnými spoločnosťami. ?