Možno to už tu odznelo... ale mňa by zaujímalo prečo u autobusov s dopytom sa nebude používať. Myslím, že tak by sa ľudia ešte skôr naučili...
Apropo pamätám sa na rok 1999, keď sa začal používať asi "skúšobne?" dopyt u trolejbusov, ako ľudia nevedeli čo sa deje. Trhali dvere, búchali, kričali vodičovi... Fakt to chce výrazné označenie.
A ešte pripomienka. U trolejbusov je vďaka žltej búdke teraz umiestnený dopytový gombík, dosť nešťastne. Mohol by spôsobovať problém ľuďom nižšieho vzrastu alebo deťom. Najideálnejšie by bolo ho presunúť alebo pridať ďalší na madlo dverí, ak je to technicky možné samozrejme.
Apropo pamätám sa na rok 1999, keď sa začal používať asi "skúšobne?" dopyt u trolejbusov, ako ľudia nevedeli čo sa deje. Trhali dvere, búchali, kričali vodičovi... Fakt to chce výrazné označenie.
A ešte pripomienka. U trolejbusov je vďaka žltej búdke teraz umiestnený dopytový gombík, dosť nešťastne. Mohol by spôsobovať problém ľuďom nižšieho vzrastu alebo deťom. Najideálnejšie by bolo ho presunúť alebo pridať ďalší na madlo dverí, ak je to technicky možné samozrejme.
ale nie tak že jeden hlúpy leták nalepený vo vnútri každého druhého vozu a koniec ☠
redburger