Reakcia na: 5 #22855:
Treba najprv dať ED do poriadku v meste (trate, vozidlá) a až potom tieto plány plniť (ktoré sú inak MOMENTÁLNE zbytočne vyhodené peniaze). Tých 2,5 mld Sk by mohlo ísť kľudne na rozvoj dopravy v meste ako na tieto akcie.Kto má noviny tak na prednej strane je taká fotomontáž, vyzerá takto: V úzadí sú ťahanovské paneláky (fotené niekde pri MiÚ) s modrým nebom
hneď pod nimi je terminál letiska a vedľa neho si cestu trávou brázdi 349+352? v ešte bez CVR ako L9. /fantázia dnes v redakcii riadne pracovala/ ?Re #22858 Rogue man: A kto tam podľa teba má prísť na debatu? Paľo Trieska z Antény pod vykrývačom?
Dopravák
Na Lingove je práve trolejbus s funkčným emtestom (15Trka)...