Reakcia na: EZL #22836:
A ešte jeden detail. Nikde sa v článku nepíše či budú nové vozidlá. Alebo na tých tratiach bude jazdiť to čo nám ešte zostane?
Aj keď zase musíme si uvedomiť, že je to beh na dlhú trať a kým sa to vôbec začne realizovať, môže prísť papaláš, ktorý to celé zruší... Idú voľby, ľuďom naslubujú aj pečené holuby z neba...
*SOLARIS* maniak