Reakcia na: KVKV #22577:
nie...ja sa nechcem hadat,ale ved je dobre ze tam je pesia zona,bez dopravy.To uz treba ludom pchat MHD vsade? Preco nicit centrum trolejovym vedenim a ostrovcekmi...neviem,je to len moj nazor,tak nevyskakuj,prosim...
KVKV
Ja si zase myslim, že prospešnejšie by mohol slúžiť práve na Hlavnej! Len by tam muselo niečo jazdiť!