Reakcia na: 3001 #22575:
Na asi desiatich stránkach dozadu je min. desať príspevkov na vysvetlenie. Skús to čítať pomalšie , niekolkokrát. Popremýšlaj nad tým. Potom si odpočiň, ďalší deň to skús znovu prečítať, popremýšlať. Prejdi sa po Hlavnej, pozri si staré fotky. Ak ani potom nebudeš chápať, tak to nerieš.
Isidor