Reakcia na: Vladimír #2160:
Ono je ot tak všade. Istý ing. z DPB chcel do územného rozhodnutia o stavbe *marketu TRESKO na Lamačskej ceste presadiť predĺženie T-busovej trate z Patrónky. Mesto škrtlo, vraj "načo"?I.


Za dobrú správu pre ekológiu považujem výstavbu trolejbusovej trate a nie modernejší autobus.
Žeby preto sme ich mali toľko v KE?
Ak by sme rátali že najazdia 200km denne tak ročne až 32mil.
A keď zobereme do úvahy, že to bude CNG
No normálne mám lepšiu náladu.

Sarko
Tu sa v ZIP súboroch na stiahnutie nachádza 15 veľmi podarených vystrihovačiek, ako prezentácia nových, vylepšených modelov Solaris Urbino, Trollino a Vacanza! Solaris Trollino 18 už na streche nemá výzbroj, takže ak to má byť aj v skutočnosti...