Lepšie by bolo prideľovanie vozov konkrétnym vodičom - aspoň by si ho každý vážil a mal by zaň akúsi hmotnú zodpovednosť ( do určitej miery ) - avšak keďže vedeniu DPMK nezáleží na tom, ako vyzerajú dopr. prostriedky v ich vlastníctve a asi vodičom tento stav vyhovuje, tak čo už...
Re #16792 kevin19:
i ja som to počul - na Juhu
Re #16792 kevin19:
i ja som to počul - na Juhu
, posledne co chcem povedat: nove CP platne od augusta, a septembra, vratane oprav starsich som dnes poslal BMkovi.
Pivi
Spickove spoje vratane zrychlenych su SUPER az luxus, lenze DPMK by sa uz mohol zobudit zo socializmu a zacal mysliet aj na to, ze nie vsetci lludia zacinaju pracovat o 7:00, ale niektori aj o 9:00 (hmm 8:00 je uz mimo spicky) a nie vsetci koncia o 14:00 alebo o 16:00, ale mnohi pracuju aj do 18:00 pripadne neskor a nie vsetci studenti a ziaci sedia v skole uz o 8:00.