Reakcia na: trolej1020 #16246:
Ak niekto poškodí vozidlo,nesie za to zodpovednosť.Minimálne 2 prípady za 2 týždne.Nebudem to tu rozpisovať-určite vieš o koho ide.A nenadáva do telefónu,ako sa stalo.Je to hrubá drzosť,ak to niekto urobí,to už nehovorím o jeho vlastnej sebakritike.Čo s týka 1020 tam bola situácia iná,v rámci dobrých vzťahov sme ťa chceli ´´natiahnuť´´.Nič viac.
Ešte čo sa týka tých vzťahov bude ešte horšie. ?
...nováááá doba.Host vyhazuje vrchního..nová doba ? ?
Pripojím sa až po ich zabudovaní do plastového kanálika s imitáciou dreva
?
Niečo také ako pri VSS, kde sa rozvetvuje trať ešte pred križovatkou
1018
To mam brat ako kritiku mojej jazdy?
Ad 1 - Bzuciak a signal pred zatvorenim dveri je rozdiel. Bzuciak dava vodicovi zvukovy signal o dlhsom vystupe, o tom ze voz je bez prudu, pripadne ze ma poruchu. Druha vec je signalizacia vystrahy pred zatvorenim dveri. Na 388 je tento signal ani nie pol sekundovy, osobitne som teda zvonil a nasledne zatvaral dvere.
Ad 2 - Brzdenie kolajovkami? Keby som nimi brdzil, tak mam ludi na celnom skle. Ja som nimi v pripade nudze len dobrzdoval a robim to obzvlast nerad. Ak ale mas plnu T3 s kosickou prudovou brzdou, nemas obcas inu moznost. Ale to by si chapal viacej, keby si poznal vlastnosti prudovej brzdy vozidla T3, ta je totiz casto nevyspytatelna. Minule som videl tachografove zaznamy a na nich bolo vidno, ze aj stari trhanari si dopomahaju kolajovkami. Inak to totiz obcas skutocne nejde.