Reakcia na: Sarko #14548:
ok,jak si aj ty spomínal,že je priehľadna ,tak súhlasím,ale mohol by som ti teraz začať diktovať vozy,čo tam mali už ťukes...mimochodom aj ja som z blízkeho okolia,a viem o čom vravím,ale o tom už niekedy inokedy,možno tým prepojením sa všetko zmení...
Sarko
Čo sa týka tých SU, neverím, že vykonaním zmeny vo dvernom systéme by sa tá chyba nedala odstrániť. Okrem toho to nie je taký počet, aby sa na výrazne zastúpenom zvyšku vozidiel dopyt používať nemohol. Najlepším spôsobom je vozidlá s funčným a používaným dopytom výrazne označiť na oboch stranách dverí, ako to raz vyskúšal 1018 a úspech sa dostavil už len na tomto jedinom vozidle v celej sieti MHD. ?