Reakcia na: master5228 #7885:
Áno v T3 je teplo,pokiaľ vodič zapne kúrenie a človek sedí hneď pri špirále,ktorá je funkčná. Takže polovica tela je v teple a na druhú polovicu ide chlad z nedoliehajúcich dverí brrrr.
Pokojne to sem prekopírujem celé, ak si niekto bude chcieť utvoriť vlastný názor...
LABTEC
1. -Niektoré vyhrevné špirály vôbec nefungujú (asi sa im nevenuje žiadna pozornosť pri údržbe)
2. -Občas vodič jednoducho "zabudne" zapnúť kúrenie aj v časti pre cestujúcich.
3. -V niektorých električkách fúka studený vzduch z mest,odkiaľ by mal fúkať teplý vzduch.
4. -Vo väčšine vozov vôbec nedoliehajú dvere,takže fúka zo všetkých možných škár (niekedy sa v električke cítim ako v mraziaku)
5. -Ten ,kto založil túto anketu ,sa asi nikdy neviezol v zime v električke. (on sa asi vozí vo vykúrenom BMW)
Toľko môj názor k "horúcej" ankete ?