Reakcia na: tbus #7765:
série takmer rovnakých fotiek by síce nemuseli byť, no pri 2 autoroch mi u niektorých fotiek zo Spanilej jazdy padla sánka - kiežby z pozitívneho hľadiska. Ale beriem to tak, že asi začínajú s fotením.
To je pravda, nikoho ani v DPMK ani tu z Vás osobne nepoznám, takže asi o rok >.
MHDmarek