Reakcia na: Dispecer #6640:
Formulácia odpovedí je zlá. Pokojne si mohol napísať "Častejšie je čistejšia karoséria ako interiér", namiesto "Sú častejšie čistejšie v exteriéri, ako v interiéri". Nie je to jednoznačnejšie a okrem toho aj zrozumiteľnejšie?
5
http://korzar.sme.sk/c/5746102/v-kosiciach-rozbili-pamatnik-elektrickoveho-nestastia.html
Hlavné mesto kultúry... ?