Košice zmenili plány: Pešia zóna pri Auparku sa neotvára - http://korzar.sme.sk/c/6145595/kosice-zmenili-plany-pesia-zona-pri-auparku-sa-neotvara.html
--->>> to je ale náhoda. Pripadá mi to ako krásne vopred naplánovaný scenár. Popri všetkých klamstvách, ktoré sa udiali v súvislosti s Auparkom, tu je ďalšie. Košičania si teda môžu nechať zájsť chuť na pešiu zónu na zámkovej dlažbe á la Karabelli. Teraz sa akože odloží na neurčito – rozumejme na nikdy.
--->>> to je ale náhoda. Pripadá mi to ako krásne vopred naplánovaný scenár. Popri všetkých klamstvách, ktoré sa udiali v súvislosti s Auparkom, tu je ďalšie. Košičania si teda môžu nechať zájsť chuť na pešiu zónu na zámkovej dlažbe á la Karabelli. Teraz sa akože odloží na neurčito – rozumejme na nikdy.
COMFORT
http://www.kosice.estranky.sk/clanky/akcie-a-podujatia/mestske-zasahy-kosice