Diskusné fórum › Off-Topic Fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Isidor #7866:
neviem odkiaľ zrovna ty máš tieto pocity, ale v súčasnosti nie je možný export CP do akéhokoľvek systému... a za export pre GOOGLE by musel DPMK zaplatiť... už sme to riešili...
Reakcia na: wajo666 #7865:
to je otázka na dopravný podnik, nie na imhd (jakožto neoficiálnu "fanúšikovskú" stránku), Google v tomto spolupracuje výhradne priamo s dopravcami. Takže môžeš skúsiť napísať tam, ale keďže v DPMK momentálne vládne filozofia "nikdysatotaknerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, všetcisúnaobede", intenzívne hľadanie dôvodov prečo sa niečo nedá, a každá dobre mienená iniciatíva je po zásluhe potrestaná, príliš veľké nádeje by som si nerobil.
Nerozmyslali ste niekedy ze bys te dali odchody busov do google maps? http://maps.google.com/help/maps/transit/partners/
je to bezplatne a ludia si vedia rovno trasu zvolit a aj mhd mu to da ake ma pouzit skuste si to na ziline to uz funguje, nie je to zly napad a v dnesnej dobe sa to celkom hodi
Reakcia na: MHDmarek #7863:
Nie. Najskôr zišiel od vedenia. Alebo žeby skúšali ako uchytiť vedenie kvôli zastávke? ?
Reakcia na: Furčan #7858:
Mňa napadá asi porucha.
Reakcia na: VLK #7861:
Do záhuby???
Reakcia na: Citelis Maniak #7856:
80% liniek v KE prechadza cez NO tak čo tu pixuješ????
Reakcia na: PTI #7857:
Aj mňa by to zaujímalo,lebo z tých fotiek nieje celkom jasné,čo sa tam zomlelo. Fotky dáš,ale nevysvetlíš 🙂
Reakcia na: PTI #7857:
Čo take sa tam dialo?
Niečo z dnešného odpoludnia na Protifašistických bojovníkov

http://pti.rajce.idnes.cz/Trolejbus_08.10.2011
no ved jasne dalsia linka z pos.... tahanoviec... uz dobre ze ne vsetky tamad idu...
Reakcia na: MHDmarek #7854:
Asi ti nedošlo, čo sa tým myslelo ?
Reakcia na: tbus #7850:
A Aupark stojí na Námestí Osloboditeľov, kde 51 práveže končí.
Reakcia na: TA #7851:
chybne napísané (novinári), oni ti zadržia oprávnenie na vedenie vozidiel DPB...
Reakcia na: TA #7851:
To by ma tiež zaujimalo
Reakcia na: VLK #7848:
odkedy sú súkromné spoločnosti oprávnené zhabávať vodičské oprávnenia?
Reakcia na: Citelis Maniak #7843:
Linka 51 by sa mala skrátiť len po Aupark.
Reakcia na: Isidor #7845:
Fakt začínam rozmýšľať nad zriadením podsekcie Sci-fi... 😃

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.