5902 zozadu na stanici alebo tri takmer rovnaké fotky kolóny prichádzajúcej k VSS, v predošlom tri fotky moderátora, alebo vario či midibus v sérii fotiek čelo - trochu zboku a čelo - zospodu trochu zboku a čelo. Pekný a hodnotný updade, no vždy je tam akosi priveľa vaty. Vždy som bol zástancom radšej menej fotiek ale poriadných ako takýchto vložených pastuchizmov ?
To je pravda, nikoho ani v DPMK ani tu z Vás osobne nepoznám, takže asi o rok >.
TA