Reakcia na: COMFORT #6864:
zaujímavé, že nikoho ani len nenapadol košický vandalizmus, kedy každý týždeň je doslovne zničených niekoľko zastávok, vitrín a stojanov, posprejovaných CP, strhnutých názvov, rozbitých vitrín a podobne...
( to nebolo na teba myslene )
.. Proste imhd ponuklo pre DPMK svoju sluzbu zdarma, kedze majitel je takym fanusikom mhd, ako my tu na fore. Takze teraz DPMK musi zaplatit nemale love za prevadzku a zabezpecovanie uprav svojej verzie CP. Skvele setrenie. A to fakt kvoli vrrtacom, ktorych nebudem a nechcem menovat. niekto tomu dotycnemu musia totalne lezat v zaludku, asi sa zlosti, ze ho nedokaze precurat...
tbus