Reakcia na: gabo5607 #6863:
Veď rozmery môžu byť rovnaké a 90 ks na veľké zastávky v centre a medzi stanicou a steelkou je tak akurát. Ale zasa ako vždy nie sú lóve tak aspoň nech sa spraví časť.
.. Proste imhd ponuklo pre DPMK svoju sluzbu zdarma, kedze majitel je takym fanusikom mhd, ako my tu na fore. Takze teraz DPMK musi zaplatit nemale love za prevadzku a zabezpecovanie uprav svojej verzie CP. Skvele setrenie. A to fakt kvoli vrrtacom, ktorych nebudem a nechcem menovat. niekto tomu dotycnemu musia totalne lezat v zaludku, asi sa zlosti, ze ho nedokaze precurat...
Dimi