Asi niekto, kto sponzoroval SDĽ aj pred parlamentnými voľbami. Tiež mali dlhé a očividne nákladné reklamy v prime-time, celostranové inzeráty, kvantá billboardov a všetko to zaklincovali heslom "SDĽ - skutočná ľavica". ?
Tiež som ale zvedavý, čo by chceli spraviť s obyvateľmi, ako chcú vyriešiť súkromné vlastníctvo bytov (aj zdevastovaný byt je majetok) a podobne. Je veľmi jednoduché povedať, "zbúrame Luník IX", no ako sa potom pozrú ľuďom do očí keď to nesplnia, ich už asi netrápi.
mna zaujima kto je jeho sponzor, ze pusta reklamu pred hlavnymi spravami na markize ? Aby potom neprisiel zrusit jeho. Inak z bytu ma vyhlad rovno na Demeter , tak asi preto ta kampan
C. Betuš hlavne nedopovedal svoju myšlienku s Luníkom IX, konkrétne tú časť týkajúcu sa priamo obyvateľov. A kým ju nedopovie, stále to môžem / môžme považovať za riziko. ?
Včera sa jedna moja spolužiačka sťažovala že majú doma problémy s otcom, šlo jej až do plaču. Horšie je že má 18 rokov a býva v THC dedine, tak snáď sa nepotvrdí že to bola ona... ?
Medzi žel. zastavkou Ťahanovce a hypermarketom Tesco niekto pravdepodobne skočil pod vlak, zavory zatvorene asi 30 minut po dobu mojej pritomnosti, možno aj dlhšie, k vlaku išla sanitka... Ludia išli pešo po kolajniciach k Tescu
Práve som sa dočítal, že Betuš ako primátor definitívne zruší a následne zbúra Luník IX, ale ešte predtým tam premiestni ústredie mestskej polície. Skvelá koncepcia. ?
na drevené môžeš namontovať podkladnice (a teda koľajnice) hocikam (hodí sa napr. pri rozšírení rozchodu v oblúku malého polomeru, alebo pod výhybkami a kríženiami), betónové k tomu treba zložito vyrábať na mieru. O kamenných som ešte nepočul
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
MHDmarek