http://imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=66550&idt=u&idg=4949&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
Slovo "veliká" v popise fotografie je správne? Pripadá mi to ako čechizmus.
Slovo "veliká" v popise fotografie je správne? Pripadá mi to ako čechizmus.
Aká linka a odchod to bude
tbus