Reakcia na: 5 #5798:
? Videl som este pred casom Varia v zelenobielej farbe, myslim, ze aj s doplnkom zltej farby. A nebola to carbanica nejakeho tunajsieho honelnika.
pasuje to k celej úrovni EHMK, aj ked umeleckú stránku Pí** z h*** neviem posúdiť
COMFORT
http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=476749.jpg&httpref=3175/10899