Reakcia na: 5 #5456:
Tak nám pán Mičovský, ktorého naspäť volá nový minister Simon: http://spravy.pravda.sk/minister-simon-odvolal-generalneho-riaditela-podniku-lesy-sr-riska-11c-/sk_domace.asp?c=A100716_150904_sk_domace_p23"Minister Simon vyzval na návrat aj bývalých pracovníkov generálneho riaditeľstva Lesov SR Petra Gogolu a Jána Mičovského, ktorí pred rokom otvorene poukázali na klientelizmus v tomto štátnom podniku a boli prepustení. Obaja berú ponuku, ktorú im sprostredkovali médiá, ako satisfakciu a sú ochotní ju prijať."
vysvetlil, že na cyklochodníky €€€ nie sú (toľké prekvapenie). Naproti tomu na jeho plat sa peniaze záhadne nájdu. A nielen na jeho plat. Košický Megastrát s.r.o. je známy tým, že si zamestnáva ľudí, ktorí sú tu od toho, aby povedali, že "nie sú" peniaze a treba počkať, kým nejaké budú. Ale možno má megastrát tajnú 13-tu komnatu o ktorej nikto až na pár vyvolených osôb nevie, v ktorej sú €€€ aj na "prepotrebných" vysvetľovačov typu pána Mičovského a ďalších. Ktovie aká veľká je tá komnata a koľko €€€ sa tam do nej zmestí... Žeby celý rozpočet mesta?
Košickí cyklisti musia počkať. Čakali 18 rokov, tak hádam vydržia čakať ďalších 18, 36, 54, 72, 90, 108, ...
) .
AutobusovyManik