BMko, rád by som vedel, čo Ti tak strašne vadilo na update "TEDOMy v akcii", že si ho musel vymazať? Nebola tam žiadna fotka ktora by nesplňala kriteria iMHD.sk a posudil ich aj dimi ktory pokiaľ viem v tomto nie je žiadny amater, takže buď si zošteluj monitor alebo niečo ine, kym sa tu budu mazať updaty fotky odomňa tu neuvidite.

redburger
?
Re #220 Nodes: kde sú také stopy po trakcii na budovách? Viem, že Furčan mi niečo ukazoval, keď sme raz brázdili mesto, ale ja sám neviem rozoznať všetko, čo bolo pre električku a čo nie a isto toho bude , ako o čom viem ja. Tie veci pomaly budú miznúť z mesta a ozaj by bolo dobré aspoň foťákom zachrániť, čo sa dá. Tak keď aj máš čas, mohli by sa stretnúť dakde , vzal by som foťák a tie skoby by sme nafotili, hm?