Akože, ani by som sa nepohneval, ak by MHD už neobsluhovala Šacu...
https://korzar.sme.sk/kosice/c/peticia-v-saci-otvara-otazku-zlucenia-s-inymi-castami-aj-oddelenia-od-kosic
https://korzar.sme.sk/kosice/c/peticia-v-saci-otvara-otazku-zlucenia-s-inymi-castami-aj-oddelenia-od-kosic
ale na zastavkovych led tabulach dnes rano ukazovalo uzavrete useky a ze "niektore" spoje budu meskat ci budu vynechavane, aj teraz ukazuje aktualnu informaciu, cize napriklad teraz na sos automobilovej: "Linka 6 premava v useku Stanicne namestie - Spolocensky pavilon ako nahradna autobusova doprava"
Keďže to posledné bolo 27.1.2025 o 20:48. (Ja chápem, že ste tým cheli povedať niečo iné, ale podľa všetkého je tam bug (ikony nemiznú) a robím si z neho srandu.)
mi.v