Dočasná zmena trasy linky 565 (10. – 22.7.2024)

Rekonštrukcia cesty presmeruje ďalšiu regionálnu autobusovú linku.

V termíne od 10. do 24. 22. júla 2024 (vrátane) bude pre opravu cesty medzi Modrou a Budmericami zmenená trasa autobusovej linky 565 medzi zastávkami Modra, Široké a Budmerice, Námestie. Linka bude obojsmerne vedená po dlhšej obchádzke cez Častú a Štefanovú a bude mať upravený cestovný poriadok. Cestujúci musia počítať so stratou niektorých prípojov na nadväzné vlaky a autobusy.

Aktualizácia: Od 23. júla 2024 bude linka 565 premávať po pôvodnej trase s obsluhou všetkých zastávok, pôvodný cestovný poriadok však bude v platnosti až od 25. júla 2024. V dňoch 23. a 24. júla je preto potrebné zistiť si odchody zo zastávok Modra, Malé hliny; Vištuk, Lipky a Budmerice, Biely vŕšok odhadom z dočasného cestovného poriadku.

Autobusy počas výluky nebudú obsluhovať zastávky:

  • Modra, Trnavská,
  • Modra, Malé hliny,
  • Vištuk, Lipky,
  • Budmerice, Biely vŕšok.

Na obchádzke linka 565 obojsmerne obslúži zastávku Modra, Partizánska (náhrada za neobsluhovanú zastávku Modra, Trnavská).

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.