Krátkodobá zmena trasy linky 67 (16.6.2024 10:00 – 12:00)

Nedeľný beh v Podunajských Biskupiciach obmedzí premávku linky 67.

V nedeľu 16. júna 2024 bude v čase medzi 10:00 a 12:00 neprejazdné centrum Podunajských Biskupíc z dôvodu konania športového podujatia. Linka 67 v uvedenom čase nebude obsluhovať zastávky MiÚ Podunajské Biskupice a Devätinová.

V smere jazdy z Vinohradníckej do Ružinova bude linka 67 medzi zastávkami Vinohradnícka a Nákupná mimoriadne obsluhovať aj zastávky Stn. P. Biskupice, Petőfiho a Učiteľská (všetky ako linka 70). Pri jazde z Ružinova pôjde od zastávky Učiteľská bez zastavenia priamo na konečnú Vinohradnícka.

Namiesto neobsluhovanej zastávky MiÚ P. Biskupice odporúčame cestujúcim použiť najbližšiu zastávku Učiteľská a namiesto zastávky Devätinová najbližšiu zastávku Vinohradnícka.

Zastávka MiÚ P. Biskupice bude počas výluky obsluhovaná iba linkou 70, ktorá bude mať umožnený prejazd uzavretým úsekom.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.