Krátkodobá výluka linky 737 medzi Hamuliakovom a Šamorínom (18.5.2024 08:00 – 14:00)

V sobotu nebude regionálna linka 737 dočasne obsluhovať niektoré zastávky.

Z dôvodu konania športového podujatia bude v sobotu 18. mája 2024 v čase medzi 8:00 a 14:00 uzavretá cesta medzi Hamuliakovom a Šamorínom. Regionálna linka 737 bude v tomto čase medzi zastávkami Hamuliakovo, Centrum a Šamorín, Aut. stanica premávať po obchádzkovej trase cez Dunajskú Lužnú, pričom nebude obsluhovať zastávky Hamuliakovo, Dunajská Riviéra a Šamorín, Gútorská cesta.

V uvedenom čase bude možné využiť najbližšie zastávky Hamuliakovo, Centrum a Šamorín, Aut. stanica.

Vplyvom obchádzkovej trasy treba počítať s predĺžením jazdnej doby a meškaním spojov za obchádzkou približne do 15 minút.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Beata212 #1:
Z BA pôjde po štandardnej trase podľa CP po Hamuliakovo Centrum, kde sa otočí a odtiaľ pokračuje bez zastavenia cez Kalinkovo-Dun. Lužnú okolo Coop - do Šamorín AS. s meškaním cca 15 min.
Smer BA zo Šamorín AS bez zastavenia okolo Coop Dun Lužná- Kalinkovo- Hamuliakovo Centrum kde sa otočí a odtiaľ po normálnej trase s obsluhou všetkých zastávok do BA ale s meškaním cca 15 min.👍
A cez Kalinkovo (18.05.24) linka 737 pôjde?🤔