Sci-fi: imhd.sk zakladá dopravný podnik!

Do Bratislavy prichádza konkurenčný dopravný podnik.

Desaťročia si nás ľudia mýlia s dopravným podnikom, no už čoskoro bude tomu koniec: imhd.sk si zakladá vlastný dopravný podnik. Zatiaľ nemáme žiadne vozidlá, vodičov a ani kde jazdiť, ale máme to najdôležitejšie zo všetkého - marketingové video vďaka generatívnej inteligencii.

Ahoj ChatGPT, ideme zakladať dopravný podnik. Vygeneruj 10 humorných názvov pre novo založenú spoločnosť operujúcu v oblasti verejnej dopravy v Bratislave, ktorá sa odkazuje na lokalitu.

  1. Vlak do neznáma z Bratislavy
  2. Bratislavská trúbka dopravných problémov
  3. Tramtajme sa
  4. Radošinské Rides
  5. BratisLOLva Transport – Smiechom nabudená verejná doprava
  6. BratisLOLcopter – Vzdušný dopravný prostriedok so žartíkom v cene
  7. Bratislava Express - Kým dovezieme, tak si aj zasvietime
  8. Bratistram - Doprava od stroma k stromu
  9. Bratistop - Nezastať sa smie
  10. Petržalská Pikča

Ehm... s tým posledným názvom by mohol byť problém. Tak teda vygeneruj dobrý a chytľavý názov pre novo založenú spoločnosť operujúcu v oblasti verejnej dopravy v Bratislave, ktorá sa odkazuje na lokalitu.

Dobré Jazdy Bratislava

Fantastické, budeme sa volať Dobré Jazdy Bratislava - DJB (déjébé). Aký štýl hudby by si navrhol pre reklamný spot na autobusovú spoločnosť?

Pre reklamný spot na autobusovú spoločnosť by som navrhol moderný, energický a veselý štýl hudby. Myslím si, že by to vyvolalo pozitívnu atmosféru a zaujalo mladšie cieľové skupiny, ktoré by mohli byť potenciálnymi zákazníkmi. Možno by to mohol byť žáner popu s prvkami elektronických beatov, catchy melódiou a optimistickými textami. Týmto spôsobom by sa reklama mohla približovať štýlu populárnej hudby v médiách, čo by mohlo priniesť väčšiu identifikáciu a záujem zo strany cieľovej skupiny.

Potrebujeme slogan. Navrhni slogan pre autobusovú spoločnosť. Slogan evokuje cestu autobusom s pohonom na naftu a odkaz, že sme jedna veľká rodina.

Spojení krvou aj naftou - rodina vo farbách autobusu

Ďakujem.

Pokecali sme si s viacerými ChatGPT nástrojmi, avšak pri návrhu videa a jednotlivých scén sa odmietali s nami rozprávať v slovenčine. Nevadí, prezentujeme vám finálny výsledok.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Ked v skratke DPB vymenis jedno pismenko, dostanes DJB. Nahoda? Nemyslim si.
Reakcia na: moulen #4:
Malo by to byť radšej DBJ (Dobré Bratislavské Jazdy)
Lebo z skratky DJB (Dobré jazdy Bratislava) dobre viete, čo to okrem toho môže znamenať.
Kliknite na komentár, na ktorý odpovedám (odkaz)
Pamätám si časy, kedy boli sci-fi na imhd písané ľuďmi. Som fakt starý. 😏
Aj s tou skratkou DJB by som bol opatrný 😀, lebo otázka by bola, že kedy sa zasa doj*bé 🤣
tzv. "umelá inteligencia" dokazuje, že akonáhle má vytvoriť čokoľvek v inom jazyku než v angličtine, tak je to katastrofa ... ďakujem človeku, ktorý to dal dokopy 👍 👍 👍