Dočasná zmena zastávky Avion Shopping Park (25.3. – 30.4.2024)

V najbližších týždňoch sa bude opravovať zastávka pred nákupným centrom Avion.

Pre rekonštrukciu povrchu zastávky bude od 25. marca cca do 30. apríla 2024 dočasne presunutá zastávka Avion Shopping Park (nástupište A) pre linky 61 63 65 69 a 96 bližšie k východu z nákupného centra, ešte pred priechod pre chodcov.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Klepeto #4:
Táto rekonštrukcia bude stáť mesto presne 0,00 €.
Reakcia na: danlo #3:
Máš na mysli tú zlú finančnú situáciu mesta, ktoré predražené externé služby a nákupy prihráva svojím kamarátom? Mesta, ktoré kupuje bordel za 2 mil., ktorý je už dávno zavretý a nikoho neobťažuje a ešte ho pracne rekonštruuje na kaviareň, kde výnos z nájmu bude tie vložené náklady splácať tak 100 rokov? Mesto, ktoré prevádzkuje jednu jedinú fontánu za 250-tisíc EUR ročne čo je za desať rokov pri zafixovanej inflácii 2,5 mil.? Mesto čo nakupuje za 1 mil. historický nábytok do lekárne, pritom nevie urobiť ani základnú údržbu tých najrozbitejších chodníkov a zvýšiť aspoň takouto smiešnou investíciou ako zriadenia potrebnej zastávky, úroveň cestovania? Mesto čo si v napätej finančnej situácii robí vianočné a silvestrovské večierky?
Chápem ťa.
Reakcia na: Klepeto #1:
Prečo je to premárnená príležitosť? Na rekonštrukciu súčasnej zastávky potrebuješ len trochu peňazí a ohlášku (1 mesiac). Na vybudovanie novej zastávky a nástupišťa potrebuješ oveľa viac peňazí, projekt pre územné rozhodnutie, územné rozhodnutie, projekt pre stavebné povolenie, stavebné povolenie a vysúťažiť stavebnú firmu (1 - 3 roky, pri súčasnej finančnej situácii mesta aj viac).
Reakcia na: Klepeto #1:
Máš pravdu, nerozumiem prečo pri tom voľnom mieste pri McDonalde nie je zastávka. Veď miesta pod tými drotami je na celú stanicu pomaly. Aj keď chápem, že asi pod nimi sa úplne stavať nemôže, no pri ceste miesto určite je.
Opäť premárnená príležitosť vybudovať aj zastávku pri Avione pre linku 65 v smere do Rače. Najlepšie pred tým semafórom na Galvaniho čo tam majú ten zbytočný pútač Vitajte v Avione. Odtiaľ by to bolo ku vchodu iba 120 m. No namiesto toho ľudia musia ísť až od zastávky Ivanska cesta čo je navyše ešte cesta cez dva semafory s dĺžkou ku vchodu cez 400 m.