Obnovenie zastávky Lipského (od 15.9.2023)

Vynovené nástupištia na Harmincovej ulici budú v prevádzke od piatka.

Od piatka 15. septembra 2023 budú linky 20 35 83 84 obojsmerne obsluhovať zrekonštruovanú zastávku Lipského na Harmincovej ulici. Náhradná zastávka bude zrušená.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: mirec240 #5:
Ako to, že na dočasnej zastávke ostali označníky? To tam všetkých poprepúšťali, že to nemá kto odviezť? Prúser za prúserom.
Už sa obsluhujú nové zastávky, niektorí však čakali na dočasnej (autobus im nezastal). Označníky sú iba dočasné na novej aj dočasnej zastávke (ten na dočasnej je ale pootočený). Či tam bol nejaký oznam o presunutí zastávky som si nevšimol ale tentokrát tých cestujúcich aj ľutujem, lebo v tom chaose sľubovaných termínov by som si dnes ráno ani ja nebol istý, na ktorej zastávke mám čakať...
Reakcia na: mirec240 #3:
Obojsmerne bude klasický prístrešok.

Čerešňový bude až v priebehu budúceho roka.
Reakcia na: Public Transport #2:
Videl som z električky, že v BUS pruhu na zastávke stáli nejaké dodávky a dočasné označníky boli na svojom mieste. Mňa hlavne zaujíma, kedy tam pribudne ten atypický prístrešok a či to vôbec stihnú do zimy. Lebo som mal pocit, že tú zastávku vydláždili bez prípravy na osadenie prístrešku.
Všetko je po starom. Nová zastávka stále nie je obsluhovaná.
Len aby to ešte ďalší krát nezrušili
Ale vyzerá to naozaj dobre 😉