Meškanie liniek MHD pre nepriaznivé počasie (8.6.2023 16:00 – 19:00)

Silný dážď spôsobil problémy najmä vo východnej časti Bratislavy.

Aktualizácia: Po 17:45 bola obnovená premávka linky 4 na Vajnorskej ulici medzi Zátiším a Jurajovým dvorom. O 18:35 bola obnovená obojsmerne aj premávka električiek linky 9 na Ružinovskej. Do napojenia električiek na svoje grafikony treba počítať s nepravidelnou premávkou.

Naďalej je prerušená premávka liniek 59 a 75 na Račianskej a linky 51 na Nobelovej. Na Račianskej je možné využiť spoľahlivo premávajúcu linku 3. Na Nobelovu a Odborársku ulicu je možný peší presun zo zastávky linky 3 Stn. Vinohrady, resp. linky 4 Odborárska.

Po 19:00 sa situácia začala stabilizovať aj na Račianskej ulici.


Z dôvodu zaplavených ciest a podjazdov je aktuálne potrebné počítať s veľkými meškaniami autobusových, trolejbusových a električkových liniek najmä vo východnej časti mesta. Prerušená je premávka električiek linky 4 na Vajnorskej medzi Zátiším a Jurajovým dvorom a linky 9 na Ružinovskej pod podjazdom Bajkalská. Pre rozsiahle dopravné zápchy je premávka náhradnej autobusovej dopravy linky X9 medzi Trnavským mýtom a Ružinovom  obmedzená. Prerušená je aj premávka liniek 59 a 75 na Račianskej ulici. Veľké kolóny a zdržania sú aj na centrálnom mestskom okruhu.

So zlepšením situácie je možné počítať po sprejazdnení zaplavených úsekov.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.