Dočasná zmena trás liniek 725799 (22.5. – 10.6.2023)

Počas opravy cesty medzi Dunajskou Lužnou a Miloslavovom budú regionálne autobusy premávať po obchádzkovej trase.

Od 22. mája približne do 10. júna 2023 budú pre rekonštrukciu cesty medzi Dunajskou Lužnou a Miloslavovom, časťou Alžbetin Dvor, regionálne linky 725 a 799 dočasne presmerované na obchádzkovú trasu cez Nové Košariská.

Zastávky Miloslavov, Žel. stanica a Dunajská Lužná, Malinová počas výluky nebudú obsluhované.

  • Linka 725 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Dunajská Lužná, Stromová a Miloslavov, Škola obchádzkou cez Nové Košariská, pričom na obchádzke obslúži riadnu zastávku Miloslavov, Lipový park.
    • Konečná zastávka bude na zastávke Miloslavov, Škola, pričom nástupište aj výstupište bude v náhradnej polohe na Centrálnej ul., resp. na Hlavnej ulici.
    • Odchody zo zastávky Miloslavov, Škola smerom do Bratislavy budú o 6 minút skôr než obvykle, zo zastávky Miloslavov, Lipový park budú odchody v bežných časoch.
    • V smere z Bratislavy budú prvé dva ranné spoje v pracovných dňoch posunuté o 5 minút skôr, t.j. pôjdu o 5:00 a 6:00.
  • Linka 799 pôjde v smere z Bratislavy do Šamorína medzi zastávkami Miloslavov, Škola (v náhradnej polohe) a Dunajská Lužná, Zvonica obchádzkou cez Nové Košariská bez zastavenia. Od zastávky Dunajská Lužná, Zvonica budú odchody asi o 10 minút neskôr než obvykle.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: TeBeCe #8:
Aspoň už všetci budúci uchádzači vedia, že s nedodržiavaním štandardov ani inými porušeniami zmluvných podmienok si nikto tažkú hlavu nerobí a budú môcť ponúknuť ešte nižšiu cenu ako Arriva keď Arrive vyprší zmluva a bude sa vypisovať nová súťaž. 😁
Oznacnik nahradneho vystupista. Nastupiste ma dpb oznacnik ako minuly rok.
Reakcia na: samkoh #1:
Vsetci predsa musia do konca roka stihnut eurofondy.
Reakcia na: samkoh #5:
ale robi sa aj na vychodnej strane kraja. ono ... zas BSK nie je tak velky rozlohou oproti inym krajom. a mnoho usekov sa spravilo vlani
Reakcia na: eMDi #3:
myslel som celkovo v kraji, a zvlášť je to koncentrované v okolí PK.
Reakcia na: lucky89 #2:
no myslim, ze tu nemusia uz riesit obstaravanie, kedze zupa ziskala tusim plny podiel v krajskej sprave ciest a realizuje to uz vo vlastnej rezii, ak si dobre pamatam. oni uz vlani mali rozpis prac aj na tento rok. s tym prestupom je to zle, ale na kosariskach myslim, ze nie je vela miesta na zastavku na prestup. pri tejto uzavere to bude extra vytazene. ja som v AD, takze budem musiet tiez riesit dva mesiace obchadzku, ked pojdem do auparku.
Reakcia na: samkoh #1:
tolko tych usekov nie je v danej lokalite naraz rozkopanych.
No vzhľadom k priebehu verejného obstarávania na Slovensku neviem nakoľko BSK vie ovplyvniť to, v akom čase sa bude nejaká oprava realizovať, ale mne by sa tu skôr pýtala iná otázka a síce taká, že ak sa tu už chceme hrať na nejaký integrovaný dopravný systém a zrušíme prestup vlak-autobus v Miloslavove, či by ho nebolo vhodné nahradiť nejako inak, napríklad tak, že sa spraví náhradná zastávka pre linku 725 pri stanici v Nových Košariskách...
na jednej strane super, že sa BSK konečne pustil do opráv ciest, a to aj po voľbách, ale naozaj sa musí rozkopať a uzavrieť toľko úsekov naraz?