Dočasná zmena zastávky Nám. Ľ. Štúra pre linky 29 70 N33 (7. - 30.11.2022)

Autobusová zastávka pred budovou SNG bude dočasne presunutá na Vajanského nábrežie.

Pre opravu chodníka pre Slovenskou národnou galériou na Rázusovom nábreží bude od pondelka 7. novembra 2022 od cca 8:00 dočasne zmenená poloha zastávky Nám. Ľ. Štúra pre linky 29 70 N33 v smere jazdy k Mostu SNP.

Náhradná zastávka bude zriadená na Vajanského nábreží, cca 130 metrov pred jej stálou polohou. Dočasná zmena by mala trvať do konca novembra.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pe67 #6:
Ešte zlepšenie prestupu z autobusov na električku a zmenšenie možných kolíznych bodov by bolo umiestnenie do odbočovania na Mostovú ulicu medzi vetvy električkovej trate
Reakcia na: Jajboli #1:
Mala by si vedieť, že v poobednej špičke (smerom k mostu SNP) nás tam vždy prestupuje tak cca 10-15 ľudí z autobusu 70 na 4ku. Na 29ku ich prestupuje len veľmi málo. A je to celkom dobrý prestup - ako je už popísané v príspevku podo mnou.
Reakcia na: Jajboli #1:
Je to najbezpečnejší spôsob ako sa dostať na L4. Nie je potrebné prechádzať cez priechody na ktorých človek vystojí aj dieru.

A vracať sa od mosta do centra lebo ušetríme zastávku. Veľmi rozumné.
Reakcia na: S499.1023 #3:
zase otázka je, ktorá je to. Ak sú to napr. niektoré Krčace alebo taká Súbežná, asi by to až tak nebolelo
Reakcia na: samkoh #2:
Ja by som Jajbolítovi zrušil zastávku, ktorú najčastejšie využíva, že veď na ďalšiu to má kúsok. To by bolo revu, škrekov-brekov.
Reakcia na: Jajboli #1:
Nemám ten pocit, že by to bolo pod most snp kúsok. Nehovoriac o tom, že je to v úplnom centre mesta.
Osobne nevidím zmysel tejto zástavky. Ako chce mesto zatrakívnovať MHD, keď sú zástavky každých pár metrov a spoje sú preto pomalé? Odtiaľto sú naozaj kúsok zástavky pod Mostom SNP, tieto sú zbytočné.