Študentské posilové spoje - linky 31 131 184X31 (od 18.9.2022)

Počas zimného semestra budú vysokoškolákom opäť k dispozícii posilové spoje.

Od nedele 18. septembra 2022 bude obnovená premávka študentskej posilovej linky 131 z Hlavnej stanice k Cintorínu Slávičie údolie, ktorá zabezpečuje dopravu študentov zo stanice k internátom Lafranconi a Mlynská dolina. Autobusy premávajú iba v nedeľu a sviatok popoludní a večer v nadväznosti na príchody rýchlikov na Hlavnú stanicu.

V súvislosti so začiatkom zimného semestra na Ekonomickej univerzite bude od 19. septembra 2022 opäť premávať aj posilová linka 184 z Horského parku (Hroboňova) k Ekonomickej univerzite. Zároveň bude obnovená premávka linky 31 podľa cestovného poriadku platného pre školský rok.

Autobusy z linky 184 vykonávajú aj posilové spoje do Mlynskej doliny s označením linky X31 po trase Trnavské mýto - Račianske mýto - Zochova - Cintorín Slávičie údolie a späť. 

Posilové spoje linky X31 premávajú v nasledujúcich časoch pracovných dní:

  • od Cintorína Slávičie údolie smer Trnavské mýto o 07.51, 07.58, 14.05 a 14.15,
  • z Trnavského mýta k Cintorínu Slávičie údolie o 13.35 a 13.45,
  • zo Zochovej k Cintorínu Slávičie údolie o 13.45, 13.55, 19.02 a 19.12.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: birch #6:
Ale dojazd nie je mimoriadna jazda, dojazdové spoje predsa jazdia každý deň, rovnako ako výjazdové. Takže dojazd L1 po Vinohrady by mal byť značený ako L7 a uvedený v CP tejto linky, rovnako ako výjazd.
Reakcia na: Trolley #5:
Kedysi sa písalo, že zaraďovanie mimoriadnych jázd pod iné štandardne premávajúce linky (napr. dojazd L1 z hl. st. smer Stn. Vinohrady by plnohodnotne mohol mať číslo L7) nie je možné z dôvodu vykazovania objednávateľovi, pretože by došlo k nesprávnemu priradeniu pre potreby financovania.

Mne sa zdá, že je to klasický prípad §1 a v dnešnom svete to je riešiteľné, ale možno niekto skúsenejší to potvrdí.
Prečo ale na zastávkach do dnešného dňa nie je CP x31. Ak to nechcú dať ako samostatnú linku, čo bráni tomu to vyčleniť pod CP L39? /39 preto, lebo 31 ide len po Blumentál/
Reakcia na: Cancer #3:
Opravene, dakujeme za nahlasenie
Prečo v služobných cestovných poriadkoch tu sa nezobrazujú spoje X31 pri výberu režimu podla zadaného dátumu ale iba pri výbere režimu pracovný deň, školský rok? 🤔

Zadám 184/1, dátum 19. septembra a nevidím spoje X31.

Prepnem dole režim z prednastavenej volby podľa zadaného dátumu na pracovný deň, školský rok a už ich zrazu vidím...
Tak internát ostal Lafronconi. 🙂
Zastávka Cintorín Slávičie údolie neexistuje. 😂
Som zlý, ja viem.
Myslím, že toto je veľmi dobré pre študentov. Veľká pomoc - pre tých, čo nie sú Bratislavčania. Vďaka zato. 👍