Dočasná zmena zastávok vo Vlčom hrdle (1.8. – 25.9.2022)

Počas opravy vozovky budú nástupištia autobusov pri Slovnafte dočasne presunuté do náhradných polôh.

Aktualizácia: Od noci 25./26. septembra 2022 (z nedele na pondelok) budú zastávky v termináli Vlčie hrdlo obsluhované v pôvodných polohách.

Pre opravu prístupovej cesty k Slovnaftu bude od 1. augusta do 25. septembra 2022 dočasne zmenená organizácia dopravy v termináli MHD Vlčie hrdlo. Predpokladané trvanie prác je do konca októbra.

  • Zastávka liniek 70 a 87 v smere do Vrakune a Podunajských Biskupíc bude presunutá na opačný koniec terminálu (k štandardnému vjazdu linky 74 do terminálu od mesta).
  • Zastávka liniek 70 74 77 87 a N74 v smere centrum/Ovsište/Zajačie bude situovaná pri strednom jazdnom pruhu (štandardný vjazd liniek 70 87 do terminálu od mesta).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Cancer #5:
Pár dní som nebol v BA, tak neviem. Len som si z tej správy tu nebol úplne istý, ako sa tam teraz točia a čakal som, že na DPB bude presný rozpis (tu doprava, tam doľava) ako to oni zvyknú písať ako keby to ani nebolo pre cestujúcich, ale správa pre vodiča, ako má jazdiť.
Reakcia na: TomJ #4:
Informácia „Linky 70, 74, 77, 87 a N74: od 1.8.2022 zmena organizacie obsluhy zastavok v terminali "Vlcie hrdlo“.“ rolujúca na zastávkových tabuliach v celom meste ti nestačí? 😁 😂 😂

Už fakt nevedia čo by od radosti napchali do toho riadku (určeného pre mimoriadne neplánované výluky v doprave), tak tam aktuálne roluje toto. Lebo toto je presne to načo je ten riadok určený. 👽
Aj tá výluka začala? Lebo na stránke DPB o tom nie je ani zmienka, hoci menej podstatné veci tam majú vyvesené. Alebo to zase na ich "super prehľadnej" stránke neviem nájsť?
Reakcia na: asaus #2:
mam pocit, ze slovnaft samotny.
Bude jeden behať s fúrikom a další lopatou a bude 20 člena administratíva v kancelárii ?? Nechápem 3 mesiace tak krátky úsek komunikacie . Budú to robiť polievkovou lyžicou ? A pozametané komunikáciu zubnou kefkou ? To je škandál toto .Kto je zodpovedný za realizáciu ?? Max 10 dni odhadujem ako vykúzlili 90 dni ? Bude pracovať jeden robotník s krompáčom ? Nerozumiem
3 mesiace sa bude opravovať povrch vozovky ? To hádam je prvý apríl ?? Už sa oprava vozovky robila a zastávky sa presúvali bol to zmätok prvé dni . 3 mesiace ? Snáď rám budujú podzemnú zastávku a obchodné centrum viacpodlažné za tu dobu ?