Regionálne cestovné poriadky a vyhľadávač spojení pre pondelok

V okolí Senca a Pezinka treba naďalej počítať s veľmi riedkou premávkou autobusov.

Aktualizácia: Z dôvodu neplánovanej zmeny trás liniek plánovač cesty ani vybrané cestovné poriadky nebudú do vyriešenia situácie aktuálne.

V pondelok 22. novembra 2021 bude pre nedostatok vodičov opäť vynechaných množstvo spojov na regionálnych autobusových linkách IDS BK. Najviac spojov bolo už tradične zrušených v oblastiach Pezinok a Senec. Dopravca oznámil predpokladané nevypravenie spojov na úrovni 41 % oproti pôvodným cestovným poriadkom. O avizovanej mimoriadnej doprave mikrobusmi zatiaľ nie sú známe žiadne informácie.

Dopravcom zverejnené zrušené spoje sme zapracovali do cestovných poriadkov na imhd.sk (platí stĺpec 22.11.2021 tam, kde prišlo k redukcii), rovnako bol aktualizovaný aj vyhľadávač spojení pre pondelok 22. novembra, ktorý v súčasnosti ako jediný vyhľadáva regionálne spoje IDS BK aj so zohľadnením zverejnených zrušených spojov. Po skúsenostiach z uplynulých dní však nie je vylúčené, že v skutočnosti nepôjdu, alebo naopak pôjdu aj ďalšie spoje. Pre istotu odporúčame mať pri cestovaní v zálohe plán B.

Aktualizácie cestovných poriadkov a plánovača cesty pre ďalšie dni budú doplnené postupne.

Cestujúci môžu aktuálne informácie o premávke regionálnych autobusov získať na infolinkách IDS BK +421 948 102 102 a Arriva +421 915 733 733.


Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.