Výluka liniek 90191 v Rusovciach (od 15.11.2021)

Linky 90 a 191 budú dočasne premávať v Rusovciach po skrátenej trase.

Z dôvodu rekonštrukcie obratiska a zastávok autobusov Stn. Rusovce bude od 15. novembra 2021 do odvolania zmenená konečná zastávka liniek 90 a 191 v Rusovciach. Zastávka Stn. Rusovce pre linky 90 91 N91 v smere Čunovo/Danubiana bude obsluhovaná v náhradnej polohe.

Linky 90 a 191 budú premávať z mesta len po zastávku Kaštieľ Rusovce. Náhradná konečná zastávka (nástupište/výstupište) bude zriadená na odstavnej ploche na Lónyaiovej ulici (hneď za odbočením z Balkánskej).

Spoje linky 90 premávajúce k Danubiane, resp. od Danubiany budú obsluhovať zastávku Kaštieľ Rusovce v stálych polohách na Balkánskej ulici.

Aktualizácia: Dokončenie obratiska sa presunulo z jari na koniec leta 2022 z dôvodu prác na kanalizačnom potrubí, počas ktorých boli rekonštrukčné práce pozastavené. Obratisko nebolo sprevádzkované ani na konci leta 2022, najnovší termín je neznány.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.