Zmena otváracích hodín predajne DPB na Hodžovom námestí

V sobotu si už lístky v podchode na Hodžovom námestí nekúpite.

Dopravný podnik Bratislava informoval, že od začiatku novembra sa zmenili otváracie hodiny v predajni cestovných lístkov v podchode na Hodžovom námestí. Po novom bude táto predajňa počas sobôt zatvorená.

Dopravný podnik bude mať počas sobôt otvorenú už len predajňu lístkov na Hlavnej stanici, v doterajších otváracích hodinách od 8:00 do 16:00 (s prestávkou 12:00 - 12:30).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: 3pa3ck3 #9:
ZSSK v zákazníckom centre na hlavnej stanici, pokiaľ si dobre pamätám, IDS vybavuje len v informačnom okienku a v obyčajnej pokladni pokladníčky ani zďaleka nesršia ochotou a nadšením, keď si pýtaš integrovaný lístok, najmä staršie ročníky skôr naopak. Česť výnimkám.
Reakcia na: samkoh #8:
Predajnu na Hlavnej by pokojne mohol DPB zatvoriť úplne, keďže v budove stanice je trochu viac prepážok (ZSSK) a taktiež červené automaty. A aj na Hodžovom námestí by to chcelo zvážiť spoluprácu so ZSSK (ZSSK má kratšie otváracie hodiny, ale zase necháva otvorené aj v sobotu).

A ZSSK by už mohla konečne začať zhotovovať fotografie na preukazy sama (kupoval si JUNIOR RAILPLUS a okrem ceny produktu a 50 centov za fóliu (🙃) som musel ísť do fotobúdky za 5 eur...)
Reakcia na: Cancer #7:
aj na hlavnej sú, myslím, dve.
Reakcia na: Sor23 #3:
To je ale o tom, že tam žiadna druhá prepážka nieje (je tam iba jedna pracovníčka počas celej zmeny), nie? A preto na obed nezatvára iba Hodžovo námestie lebo tam je ich viacej.

Či je ich tam na Hlavnej viacej?
Reakcia na: jano838@gmail.co #4:
Zmenou otváracích hodín je že v sobotu už nebude otvorené.
Reakcia na: Sor23 #3:
hlavne keď niečo také je dnes už problém nájsť aj na štátnych úradoch 🙂
Okrem toho že sobota bude na Hodžovom zavretá som sa nedozvedel nič o zmene otváracích hodín na Hodžovom námestí !!
Reakcia na: 810zssk #1:
Ja si hlavne nemyslím že je vhodné, aby v hlavnom meste Slovenskej republiky ešte stále existovali obedové prestávky 30 minút, kedy je zákazník nútený čakať, nikde v zahraničí som sa s týmto nestretol. OK, nech zatvoria jednu prepážku a zostane druhá, ale toto je brutálny prežitok.
Reakcia na: 810zssk #1:
Trafiky s jednou pracovníčkou, ktorá zatvára predajňu na obed sú predsa lepšie – práca je menej efektívna a DPB má menšie tržby a vyššie náklady v tých menších ako keby prevádzkoval dve-tri väčšie predajne v centre v prestupných uzloch celodenne celotýždenne a tie zvyšné priestory by zavreli a nemuseli platiť zbytočný nájom (ak nevlastnia tie priestory).

Alebo by dokonca mohli tie priestory prenajímať ak sú ich a dostávať nájomné od nájomcu (povedzme nejaká skutočná trafika s tlačou a tabakovými výrobkami, pečivo Minit alebo niekomu inému by ich bolo možné prenajať).

Ty tomu určite nerozumieš ak navrhuješ opak. 👽
Nebolo by v dnešnej dobe rozumnejšie mať menej predajni, ale s použiteľnými otváracím hodinami, než toto?