Výluka linky 56 v Rači (25.10.2021 – 2.1.2022)

Linka 56 bude v starej Rači dočasne premávať skráteným okruhom.

Pre opravu križovatky ulíc Barónka a Kubačova bude od 25. októbra 2021 do 2. januára 2022 dočasne vylúčená premávka linky 56 cez ulice Barónka a Kubačova. Autobusy budú premávať skráteným okruhom po uliciach Detvianska - Alstrova - Jurkovičova - Detvianska, pričom zastavia na zastávkach Nám. A. Hlinku (riadna), Barónka (náhradná) a MiÚ Rača (náhradná).

  • Riadne zastávky Barónka, Kubačova, NKD a MiÚ Rača nebudú obsluhované.
  • Náhradná zastávka Barónka (na znamenie) bude zriadená na Jurkovičovej ulici tesne po odbočení z Alstrovej ulice.
  • Náhradná zastávka MiÚ Rača (na znamenie) bude zriadená na Detvianskej ulici v smere od Jurkovičovej pri hasičskej zbrojnici (pred križovatkou Detvianskej s Rustaveliho a Kubačovou).
  • Namiesto neobsluhovanej zastávky Kubačova, NKD odporúčame cestujúcim presun na zastávku linky 3 Hybešova. Z linky 3 je možný prestup na linku 56 a opačne v uzle Detvianska.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
ja sa hlavne divim ze ktory *uj povolil zabratie verejneho priestranstva sukromnemu stavebnikovi na tak dlho.... aj ked vlastne co sa mam co divit, este lepsi precedens bol na nivach....
Bude im to dlho trvať!!