Dočasné neobsluhovanie zastávky Šafárikovo nám. linkami 29 70 N33 (25.10. - 12.11.2021)

Zastávka bude zrušená v smere k Mostu SNP.

Pre opravu povrchu zastávky a výstavbu prístreška pre cestujúcich bude v termíne od 25. októbra do 14. novembra 2021 dočasne zrušená zastávka Šafárikovo námestie pre linky 29 70 N33 v smere jazdy k Mostu SNP.

Autobusy liniek 70 a N33 budú namiesto neobsluhovanej zastávky Šafárikovo nám. zastavovať na pôvodnej zastávke Malá scéna na Dostojevského rade, ktorá je v krátkej pešej dostupnosti od zastávky Šafárikovo nám.

Cestujúcim využívajúcim linku 29 odporúčame využiť peší presun zo Šafárikovho námestia k nástupnej zastávke Malá scéna na Pribinovej ulici.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Trammat #4:
Pozerám na StreetView a hoci som za volantom klobásy nesedel už asi 19 rokov, stavil by som sa o veľkú sumu, že by som sa tam vytočil úplne v pohode.
Reakcia na: Trammat #7:
Keď na to pozerám odtiaľto:
https://goo.gl/maps/aH1ekvNHfxLVnXb87
tak by sa to malo dať prejsť, keďže v opačnom smere je prechod trochu ďalej a aj ostrovček je tam posunutý, takže by sa dalo medzi ostrovčeky vojsť šikmo a potom to stočiť doľava, ak by sa nedalo odbočiť na jeden raz. Určite by to ale bolo dobré otestovať (ak sa to už náhodou netestovalo), nech je isté, že to pôjde/nepôjde.
Reakcia na: Urbanway 2423 #6:
Pozerám to na streetview a príde mi, že tam je málo miesta na manévrovanie, z každej strany tam je ostrovček dosť blízko električkovej trate.
Reakcia na: Trammat #4:
Ale veď na Šafku (križovatka s električkami) je smerom k Mostu SNP napravo krátky BUS pruh, z ktorého by sa dalo v pohode odbočiť na most (ak by tam bol predsignál).
Reakcia na: Trammat #4:
A po Dunajskej a Štúrovej by nemohla jazdiť?
Reakcia na: Urbanway 2423 #3:
Smerom od Košickej by to tam z bus pruhu ledva vytočil 12m autobus (a možno ani ten nie), kĺbák určite nie.
Inak, mohla by sa upraviť aj CSS na Šafku, aby umožňovala odbočenie na Starý most, vďaka čomu by tadiaľ mohla jazdiť 50, čím by mohla byť v tomto úseku o niečo atraktívnejšia.
Reakcia na: Ma178rek #1:
Možno konečne uvidíme Columbovu ženu, pardon bratislavskú dlažbu 🙂
To idú betónový povrch asi robiť keď tak dlho to bude 🙂