Výluka liniek 204 205 N61 na Trnávke (18. - 21.6.2021)

Počas asfaltovania križovatky na Trnávke nebudú cez víkend niektoré zastávky MHD obsluhované.

Pre opravu križovatky Bulharskej a Slovinskej ulice bude od piatka 18. júna od ukončenia dennej premávky do pondelka 21. júna do začiatku dennej premávky vylúčená premávka liniek 204 205 a N61 cez Slovinskú a Bulharskú ulicu.

  • Linky 204 a 205 budú v sobotu a v nedeľu presmerované od zastávky Slovinská priamo po Rožňavskej ulici na náhradnú konečnú Depo Trnávka. Späť do centra budú premávať zo zastávky Depo Trnávka po Rožňavskej a od zastávky Slovinská sa napoja na svoje riadne trasy.
    • Na presmerovanej trase obslúžia zastávky Pri strelnici a Depo Trnávka na Rožňavskej ulici.
    • Neobslúžia riadne zastávky Rádiová, Bulharská, Spoločenská a Hanácka.
  • Linka N61 bude počas nocí piatok/sobota, sobota/nedeľa a nedeľa/pondelok obojsmerne premávať medzi zastávkami Slovinská a Pri zvonici obchádzkou cez Rožňavskú a Rádiovú ulicu.
    • Na presmerovanej trase obslúži zastávky Pri strelnici, Depo Trnávka, Rádiová a Bulharská (obe ako linka 65).
    • Neobslúži riadne zastávky Hanácka, Spoločenská a tiež zastávku Bulharská na Bulharskej ulici v smere na Letisko (náhradou je zastávka na Rádiovej ulici).

Počas výluky nebudú zastávky Hanácka a Spoločenská obsluhované žiadnou linkou, cestujúcim odporúčame peší presun k najbližším zastávkam Slovinská a Pri strelnici na Rožňavskej ulici.

Zastávky Rádiová a Bulharská budú počas dňa (v sobotu a nedeľu) obsluhované iba linkou 65, pri ceste do centra odporúčame cestujúcim peší presun k zastávke Depo Trnávka na Rožňavskej ulici, odkiaľ budú premávať aj trolejbusy liniek 204 a 205.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.