Verejnosť môže pripomienkovať zmeny a doplnky územného plánu Bratislavy

Magistrát hlavného mesta v termíne od 10. novembra do 18. decembra 2020 realizuje prerokovanie návrhu územnoplánovacej dokumentácie „Územný plán hlavného mesta SR Bratislavy rok 2007 v znení neskorších zmien a doplnkov, zmeny a doplnky 07“, ktorá okrem iných zmien obsahuje návrh novej električkovej trate po Pribinovej, Košickej a Miletičovej ulici.

Celá dokumentácia je prístupná na webovom sídle hlavného mesta. V tlačenej forme je verejnosti dostupná v priestoroch Magistrátu hlavného mesta na Primaciálnom námestí 1 v pracovnom čase pracoviska Služieb občanom.

Odborný výklad zmien a doplnkov územného plánu bol verejnosti odprezentovaný na online prezentácii vo štvrtok 19. novembra 2020. Záznam prezentácie je dostupný na youtube.

Verejnosť môže dokumentáciu pripomienkovať písomne do 18. decembra 2020 na adresu Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Oddelenie obstarávania územnoplánovacích dokumentov, Primaciálne nám. 1, P. O. BOX 192, 814 99 Bratislava 1, alebo elektronickou poštou na adresu uzemnedokumenty@bratislava.sk.

 

 

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: yellowcaptcha #14:
si si isty, ze v noci by mala vacsiu sledovannost ako teraz o 10:00? Za mna by bol idealny cas 12:00-20:00. Ale ked mame zaznam a moznost pripomienky posielat este mesiac nevidim dovod nechavat vsetkych prezentujucich pracovat v noci.
Reakcia na: Adam3 #13:
Prečo nemohla začínať poobede o šestnástej? Lebo – slovami klasika – v noci pracujú iba zlodeji?
Reakcia na: Martin Fundárek #8:
Je z nej vyse 8 hodinovy zaznam. Tak asi nemohla zacinat niekedy poobede o 16tej ked ludia pridu z prace.
Reakcia na: Martin Fundárek #11:
Dá sa to pozrieť na YTB a pripomienky ci návrhy poslať do 18.12.2020 😉
Reakcia na: S499.1023 #10:
Však podľa článku to tak aj bolo. Ale ani na tie Teamsy nemôže človek čumieť v pracovnom čase (ak nie je zamestnaný v nejakej zašívárni).
Reakcia na: Martin Fundárek #8:
V súčasnosti by "verejná prezentácia" aj tak mala prebehnúť maximálne cez Teamsy...
Tá "verejná prezentácia" o 9.00 je výsmech. Určite sa väčšina záujemcov mohla zúčastniť, lebo nechodia do práce a ak aj, tak naisto sa im začína pracovný čas až na obed...
Reakcia na: lostrail #6:
Pokiaľ nebude nový UP tak toto budú len také servis packy. A nový UP rátajme najskôr niekde medzi rokmi 25-33 teda asi ak sme optimisti.
Reakcia na: FiFo #5:
Posobi to potom minimalne nejednotne. Niektore projekty su dnes uz pase.
Reakcia na: lostrail #4:
Máš to tam jasne napísané. UP je z 2007 a toto sa týka prerokovania zmien a doplnkov 07
Je to len aktualizácia niektorých časti.
To, ze v zozname projektov, ktore sa maju este len vybudovat, zostali veci, ktore uz stoja, je v poriadku? Ci akoze len zapracovali najnovsie zmeny a povodne znenie nechali tak?
Reakcia na: lupask #1:
V zabudnuti.
ja na to pozeram ako puk. my este stale mame v uzemnom plane metro? (cast dokumentu 4B, strana 246) 😱
a kde je kamenne-dunajska-mlynske nivy-prievozska-vrakuna 🙄 🙄