Dočasné neobsluhovanie zastávky Pod. Biskupice, Trafostanica (13. - 18.11.2020)

Cesta medzi P. Biskupicami a Rovinkou bude opäť niekoľko dní uzavretá.

Pre uzavretie cesty medzi Rovinkou a Podunajskými Biskupicami v termíne od 13. novembra 2020 od 22:00 do 18. novembra 2020 do 4:00 budú regionálne linky 725 727 730 737 premávať obojsmerne obchádzkovými trasami. Zastávka Podunajské Biskupice, Trafostanica nebude v tomto čase obsluhovaná.

V smere z Bratislavy pôjdu autobusy medzi zastávkami Nemocnica P. Biskupice a Rovinka, kostol obchádzkou cez Odeskú ul., obchvat Mostu pri Bratislave, Dunajskú Lužnú a Rovinku. V Rovinke a Dunajskej Lužnej budú autobusy obsluhovať zastávky len v správnom smere. Za obchádzkovou trasou je potrebné počítať s meškaním spojov uvedených liniek.

V smere do Bratislavy pôjdu autobusy medzi zastávkami Rovinka, kostol a Nemocnica P. Biskupice obchádzkou cez diaľnicu D4 a Odeskú ulicu. Taktiež je potrebné počítať s predĺžením jazdnej doby.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.