Biela noc 2020 v električke (2.10.2020 20:00 – 23:59)

Mobilná svetelná inštalácia bude premávať ulicami Bratislavy počas piatkového večera.

Pri príležitosti každoročného spoločenského podujatia Biela noc bude v piatok 2. októbra 2020 ulicami Bratislavy premávať električka ako symbolická pohyblivá svetelná inštalácia "SOS KULTÚRA". Podľa autorov tejto inštalácie je cieľom vyjadriť solidaritu všetkým ľuďom z odvetví kultúry a ich rodinám, ktorí boli zasiahnutí súčasnou pandémiou, rovnako ako aj ukázať verejnosti dôležitosť našej vlastnej kultúrnej identity. Za projektom stojí občianske združenie Archtung a kolektív.

Električka bude jazdiť v čase medzi 20. a 24. hodinou po trase Jesenského (historická budova SND) - Námestie SNP - Kapucínska - tunel - Chatam Sófer - nábrežie - Jesenského.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Suprava nebude, jedna sa o solo voz 7845 s drobnou upravou, bez oznacovaca v strednej casti koli pletivu. Jazdit bude prakticky stale 20:00 az 24:00 v centralnej mestskej casti. Instalacia je napajana z vlastneho zdroja- trakcna 12v bateria 105Ah plus RGB led tuby s vlastnymi akumulatormi. 🙂
Reakcia na: mirec240 #3:
Dakujem 🙂
Reakcia na: Andrej #1:
Z fotky podľa mňa vyplýva, že ide o 7845. Žiadna iná T3G už takú podlahu nemá.

Taktiež vidno že ide o bratislavskú električku, aj keď fotka je priradená ku košickej galérii.
A vieme ako často bude jazdiť?
Aku supravu si vybrali?