Dočasné neobsluhovanie zastávky Pod. Biskupice, Trafostanica (11. - 15.9.2020)

Autobusy medzi Rovinkou a Podunajskými Biskupicami pôjdu dočasne dlhšou trasou.

Pre uzavretie cesty medzi Rovinkou a Podunajskými Biskupicami v termíne od 11. septembra 2020 od 22:00 do 16. septembra 2020 do 4:00 budú regionálne linky 725 727 730 737 premávať obojsmerne obchádzkovou trasou. Zastávka Podunajské Biskupice, Trafostanica nebude v tomto čase obsluhovaná.

Medzi zastávkami Nemocnica P. Biskupice a Rovinka, kostol pôjdu autobusy obchádzkou cez Odeskú ul., obchvat Mostu pri Bratislave, Dunajskú Lužnú a Rovinku. V Rovinke a Dunajskej Lužnej budú autobusy obsluhovať zastávky vždy len v správnom smere. Za obchádzkovou trasou je potrebné počítať s meškaním spojov uvedených liniek v závislosti od dopravnej situácie, najmenej však cca 15 minút.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
A na kilometre by bolo určite bližšie keby výluková trasa do Rovinky a Dunajskej Lužnej nešla cez Odeskú ul. a obchvat Mostu pri Bratislave, ale keby išla z / do BA radšej cez Vinohradnícku ul.

Pamätám si, že v čase keď sa pred príchodom Regiojetu rekonštruovala železničná trať 131, tak NAD za vlaky ZSSK išla po Vinohradníckej ul., ale teraz sa tam môžu tvoriť dopravné zápchy...
Našťastie cesta je dočasne uzavretá v smere do Rovinky až za Trafostanicou a križovatkou s D4, takže na D4, a teda potom aj R7 sa v oboch smeroch dá dostať. Jazdila tak minimálne dnes SAD Dunajská Streda zrýchlené spoje do / zo Šamorína, ktoré medzi týmito dvoma mestami nemajú žiadne zastávky. Je to na tej trase rýchlejšie a možno aj kratšie ako cez obchvat Mostu pri Bratislave. Takže predpokladám, že táto dočasná zmena neovplyvnila ani R7 linku SAD Dunajská Streda "Bratislava - Dunajská Streda".
Reakcia na: All1111 #2:
Snad sa nepretrhnu...
Nedeľa 13.9 15:30 (polčas uzávierky) Takto intenzíne sa pracuje na uzavretej ceste I/63 v križovatke Rovinka. Hlavne že uzáverou a zavedením obchádzky na 4 dni následným predĺžením jazdnej doby o cca 20 minút sme nas***i stovky cestujúcich. Myslím si že stavenisko mohlo byť v pohode prejazdné pre VHD počas celej výluky, nakoľko rozsah prác nie je veľký a 2 x 2 autobusy za hodinu by neboli problém.
Nebolo by logickejšie keby z Rovinky do Dunajskej Lúžnej premávala nejaká náhradná X-ková linka s nadväznosťou na ostatné linky aby 725, 727 a 737 zbytočne nachádzali do Rovinky ale iši na obchvat Mostu priamo z DL?